Kapat× Bize ulaşın (0216) 642 83 00

Yazılım yüklemeye yada karmaşık dökümanları okumaya ihtiyacınız yok. Web sitemizi açmanız yeterli. Çok kolay bir şekilde, saniyeler içersinde anket soru formları tasarlayabilirsiniz.


İsterseniz, önceden hazırladığımız, okulun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek hazır sorulardan faydalanabilirsiniz. Soracağınız sorulara en uygun cevap seçeneklerini bulabilirsiniz.

     * Tek cevap seçeneği
     * Çoklu cevap seçeneği
     * Öncelik seçtirme
     * Yazı / Yorum ekleme alanları
     * Domografik Bilgiler
     * Gerekli alanları doldurma zorunluluğu
     * Derecelendirme seçeneği (Beğeni/Tercih/Katılım vb..)


Velilerden, öğretmenlerden, öğrencilerden oluşan rehberler oluşturun, istediğiniz rehbere istediğiniz anketi gönderin.Kişileri rehberinize ister tek tek ekleyebilir, isterseniz excel dosyası ile toplu olarak ekleyebilirsiniz.


Anketinizi oluşturdunuz, rehberinizi seçtiniz artık geriye bir tek göndermek kalıyor. Anketinizi ister SMS ile, isterseniz E-mail ile gönderebilirsiniz. Giden SMS ve E-mail ler, okulunuz adıyla gidecektir ve giden SMS / E-mailin içinde gönderdiğiniz kişinin ismi geçecektir. Böylece gönderdiğiniz kişi, bizzat kendisine gönderildiğini görecek ve anketi doldurma ihtimali artacaktır.


Anketi gönderdiğiniz herkese özel bir anket linki gidecektir. Aynı likten birden fazla giriş yapılamaz, böylelikle gerçekten anketi yapmasını istediğiniz kişiler anketi yapar. Gereksiz, konuyla alakası olmayan kişilerin anket yapması engellenmiş olur.


Anketi gönderdiğiniz kişiler, gelen SMS yada E-maildeki, kendilerine özel linke tıklamaları yeterli. İster telefonlarında, isterlerse tablet yada bilgisayarlarından tıklasınlar. Tüm platformlarla uyumlu olan anket sayfasında, hiç sıkılmadan ve zorlanmadan anketlerini doldurabilirler.


Anketimizide gönderdik, peki kimler anketini doldurdu, kimler doldurmadı acaba ? Bu sistem ile bunu öğrenmek çok kolay. Gönderdiğiniz anketin rapor sayfasından kimlerin doldurmadığını görebileceksiniz. Böylelikle doldurmayan kişilere uyarıda bulunup anketi doldurmalarını isteyebilirsiniz.


Sonuçlar anında elinizin altında. Grafikli raporlar ile, istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda sonuçlara ulaşabilir, gerekli aksiyonları zaman kaybetmeden alabilirsiniz.


İsterseniz bu sonuçları, excel olarak bilgisayarınıza indirebilir, kendinize göre analizler çıkarabilir yada evrak niteliğinde saklayabilirsiniz.Ayrıca, gönderdiğiniz her anketi sistemdeki takviminize eklenecektir. Böylelikle geriye dönük veya ilerde yapılacak tüm anketleri takip edebilirsiniz. Takvimin içersine hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.